Bohaterowie

Rzeczywistość kanonu

Hermiona Jane Wesley 


  Data urodzenia: 11.12.1979r.
  Oczy: Brązowe
  Włosy: Brąz
  Rodzice: Katherina Marii (Parkinson) i Antonin Dołohow
  Krew: Czysta; szlachecka 
  Dom w Hogwarcie: Gryffindor
  Zawód: Archiwistka w Departamencie Przestrzegania Prawa
   Witaj, nazywam się Hermiona i jestem nieszczęśliwą, czterdziestoletnią kobietą. Dlaczego nieszczęśliwą? Gdy byłam młoda wyszłam za mężczyznę, który mnie zdradza, tłamsi i zabija moją osobowość. Dziś nie ma już we we mnie nic z dawnych pragnień czy marzeń a pozostała tylko szara i nudna rutyna. Chciałabym zmienić moje życie, chciałabym by moi rodzice byli ze mnie dumni.


Ronald Bilius Wesley 


Data urodzenia: 25.04.1980
Oczy: Zielono-Niebieskie
Włosy: Rude
Rodzice: Artur i Molly Wesley
Krew: Czysta
Dom w Hogwarcie: Gryffindor
Zawód: Auror
  Hej, Ron jestem. Pracuję w ministerstwie z moim najlepszym przyjacielem, Harrym Potterem. Tak, tym Harrym Potterem. A wiesz że ja mu też pomogłem uratować Magiczny Świat? Razem z moją żoną Hermioną i Harrym oczywiście, poszukiwaliśmy horkruksów Sam-Wiesz-Kogo. Co to horkruks? To taka cząstka duszy zamknięta w przedmiocie... brrr... paskudne są te horkruksy. Wracają do mnie. Jestem bardzo dobrym aurorem, mam dwoje fajnych dzieciaków i całkiem niezłą żonę, i mam dużo pieniędzy. Tak, jestm bogaty.... może nie tak jak ta fretka Malfoy, ale całkiem nieźle mi się powodzi.

Rosmarie Jane Wesley


Data urodzenia: 24.06.2007
Oczy: Czekoladowe
Włosy: Miedziano-brązowe
Rodzice: Ronald i Hermiona Wesley
Krew: Czysta
Dom w Hogwarcie: Ravenclaw
Zawód: Uczennica
   Dzień dobry, nazywam się Rosmarie Wesley, jednak przyjaciele mówią do mnie Rose. Uczę się w Hogwarcie już drugi rok, i jest tu bardzo fajnie. Nauczyłam się już bardzo dużo, jestem najlepszą uczennicą na swoim roku i nauczyciele porównują mnie do mamy. Staram się być tak dobra jak mamusia bo jest ona taka kochana i tak wiele dla nas robi. Przepraszam, muszę już iść bo profesor Hagrid mnie woła, dowidzenia.

Hugo Artur WesleyData urodzenia:26.07.2004
Oczy: Brązowe
Włosy: Rude
Rodzice: Hermiona i Ronald Weasley
Krew: Czysta
Dom w Hogwarcie: Gryffingor
Zawód: Uczeń w Hogwarcie.
  Witam, Hugo jestem. Tak, mam koszmarne imię, tata wybierał. Mój ojciec jest dziwnym człowiekiem, niby mówi że kocha mamę a jednak ją zdradza i udaję że to nie mam miejsca. Nie jestem głupi, widzę że mama się męczy i że wolałaby od niego odejść. Co do mnie, to jestem przeciętnym nastolatkiem. No dobra... nie do końca, mam wiele ładnych dziewczyn wokół siebie i jestem dość inteligentny, po mamie. Pamiętacie wujka Gorga? To on podrzuca mi różne pomysły na kawały, ale wielu nie robię bo są niebezpieczne albo głupie. Muszę iść bo Lev mnie woła... Już idę kotku.

Andre SmithData urodzenia: 1.04.1980
Oczy: Szare
Włosy: Blond
Rodzice: Anna i Teodor Smith
Krew: Czysta
Dom w Hogwarcie: Ravenclaw
Zawód: Notariusz
  Witam, nazywam się Andre Smith i jestem najlepszym i najdroższym notariuszem w Magicznym Londynie. Zajmuję się sprawami prawdziwych, czystokrwistych rodów i nie robię wyjątków dla żadnych szlam ani mugoli. Często mylą mnie z tym lalusiem Draco Malfoyem, lecz jestem od niego o wiele lepszy bo przynajmniej potrafię coś robić. Dobra, macie tu moją wizytówkę, moje biuro znajduje się na Pokątnej, zresztą nieważne, zainteresowani wiedzą gdzie. Muszę iść na kolejne spotkanie, żegnam.


Alternatywna Rzeczywistość


Hermiona Katherin DołohowDraco Lucjusz MalfoyGregory Mark GoylVincenty Luis CrabPansy Katherina ParkinsonMilicenta Marii Bulstrode Narcyza Bellatrix MalfoyLucjusz Oliver MalfoyJane Marii GreangerHugo Andree Greanger
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mia Land of Grafic